محل تبلیغات شما
سلام عزيزم تولدت با حضور خاله هات و الناز در مهد هاي مهد برگزار شد خوب بود. کيکت باب اسفنجي بود که خيلي هم قشنگ شده بود.کادو هاتم بابا جون برات يه حساب بانکي.نارسيس يه خرس خيلي ناز با يه ساپورت خاله يلدا يه بافت طوسي و زيبا بهت هديه داد و خاله بهار هم سه تا پازل خيلي قشنگ خريد خاله مريم هم يه عروسک باربي برات گرفت. دست همشون درد نکنه. براي نهارم ها رفتيم خونه خودمون.عکس و فيلم هاي جشنتم موجوده. ولي سال بعد انشالله دلم ميخاد خونه خودمون ها و همکارامون بگيرم. چند بار تا حالا تلفني باهام حرف زدي؛ قند تو دلم آب ميشه.قبل از تولدت هرچي بابا اصرار داشت که اسم خودتو بگي يا نميگفتي يا ميگفتي اميتيس يه دختر تو مهد تون بود. تا اينکه دقيقا يه شب قبل از تولدت اسم خودت رو گفتي. به بابا ميگي دتر چلمي. (دکتر کرمي) به خودتم ميگي اتميس چلمي.حرف زدنت خيلي بامزه و دوست داشتنيه. بعضي حرفها و کارات اونقدر ادم رو به وجد مياره که دلم ميخاد بخورمت؛  ديشب عکسهات و از اتليه گرفتيم خيلي خوب شده بودن خودتم خيلي ذوقشونو داشتي با هيجان هرچه تمام  ميخاستي به ما نشون شون بدي انشالله عکس هاي عروسيت عزيزم . من و بابا تصميم گرفتيم هر سال نزديک تولدت ببريمت اتليه .جون دلمي بينهايت دوستت دارم  ولي هميشه به خودم و بابا ياداور ميشم که خيلي نبايد رو بچه حساب باز کنيم چون يه روزي مياد که بخاد دور از ما واسه خودش زندگي کنه و اونوقت که ما با يد تحمل کنيم و از دخترمون ناراحت نباشيم و اين حق رو به اون بديم بي هيچ توقعي. نازنينم/

سلامی بعدهز مدتها1398

ورود به پیش دبستانی

تولدت مبارک دردانه مامان و بابا

يه ,رو ,تولدت ,مهد ,دلم ,هم , ,خاله ها ,دلم ميخاد ,خونه خودمون ,قبل از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارشناسی ارشدپیام نور بابل-باباجان تبار